Jana i Limoni parfumerije u službi detoksikacije
Jana, prirodna izvorska voda i Limoni parfumerije udružili su se u projektu Your Body Jana & Detox koji je imao za cilj informirati o važnosti čišćenja tj. detoksikacije organizma. Naime, svim kupcima sastavljen je osobni plan detoksikacije i njege za tijelo, te su organizirana i predavanja nutricionistice dr.sc. Darije Vranešić Bender.
Višak kilograma, različiti toksini nagomilani u organizmu tijekom zimskih mjeseci, te općenito uspavani organizam potrebno je razbuditi i potaknuti regeneraciju metabolizma. Tijekom cijele godine izloženi smo stresu i nepravilnoj prehrani, a i sam užurban način života doprinosi opterećenju organizma. Iako se provođenje detoksikacije preporuča u proljeće i jesen, čišćenje našeg organizma trebalo bi u biti provoditi svakodnevno.
|
Dr.sc. Darija Vranešić Bender za provođenje uspješnog plana detoksikacije savjetuje pridržavanje samo nekoliko jednostavnih pravila. Iako se većina pravila odnosi na vašu prehranu, nije ih teško slijediti jer, osim što je proljeće doba za buđenje našeg organizma, i priroda se budi i nudi nam pregršt šarenih zalogaja u kojima možemo uživati bez grižnje savjesti. Zato neka temelj vaše prehrane bude voće i povrće, uz suzdržavanje od masnog mesa i mesnih prerađevina, slastica te rafiniranih namirnica, te hrane koja sadrži aditive i konzervanse. Nezaobilazan saveznik u procesu detoksikacije je svakako i to prvenstveno prirodna izvorska voda Jana koja potiče izmjenu tvari i sastavni je dio pravilne prehrane.
Kako kod detoksikacije moramo paziti da u svoj organizam unosimo što zdravije i prirodnije namirnice, iskonski čista i prirodna, bez ikakvih konzervansa i aditiva, Jana neizostavni je element u oslobađanju tijela od toksina. Jana je nastala prije svega što danas znamo, u vrijeme potpuno nezagađene prirode, zaštićena pod slojevima stijena koje je dan danas čuvaju od svih vanjskih onečišćenja.
|
|
|